Telefon komórkowy 2007-2008: Samsung SGH-U700

SGH-U700Samsunga SGH-U700, to najbardziej płaski telefonkomórkowych dostępny obecnie na rynku, ale nie tylko design go wyróżnia, ale również jego możliwości jak np. imponująca możliwość transmisji danych typu HSDPA – do 10 razy szybszą niż normalny UMTS. Oczywiście, tak jak przystało na współczesne telefony, SGH-700 służy nie tylko do rozmowy. Zintegrowany odtwarzacz audio obsługuje m.in. pliki w formatach: MP3, AAC i AAC+, a odtwarzacz wideo odtwarza pliki MPEG4. Wbudowany aparat cyfrowy o rozdzielczości matrycy 3,2 mln pikseli, wyposażony w 4-krotny zoom cyfrowy, poszerza wszechstronność telefonu.

Żaden z potentatów branży elektronicznej nie przeznacza tak dużego odsetka swoich przychodów na badania i rozwój, a nagrody EISA są dowodem na to, że wydanie 6.1 miliarda dolarów amerykańskich w zeszłym roku opłaciło się” – powiedział Soo Kim, Prezes Samsung Electronics Europe. „Proces tworzenia produktów firmy Samsung jest determinowany trzema aspektami: jakością, innowacją oraz designem, a przyznanie trzech prestiżowych nagród EISA to dowód na to jak wysoko jesteśmy cenieni w branży. Jest to niewątpliwie wielkie wyróżnienie dla naszych systemów kin domowych, telefonów komórkowych i telewizorów LCD HD-ready.

Nagrody EISA są przyznawane corocznie przez grono prawie pięćdziesięciu renomowanych magazynów z branży foto, audio, video i telefonii komórkowej z ponad dwudziestu krajów europejskich. W czerwcu każdego roku redaktorzy naczelni wszystkich magazynów należących do stowarzyszenia EISA spotykają się, aby zdecydować, które z produktów prezentowanych na łamach ich magazynów w przeciągu minionego roku zasługują na prestiżową nagrodę EISA. Pięć kategorii, w ramach, których wyłaniane są zwycięskie produkty to: audio, wideo, kino domowe, fotografia oraz telefonia komórkowa.

Co w dzisiejszych czasach jest niespotykane, po latach okazało się, że telefon daje się łatwo naprawiać. Części można kleić za pomocą klejów epoksydowych.

Zobacz np. Klej dwuskładnikowy epoksydowy 3M EPX DP410.