basenESOK – elektroniczny system obsługi klienta.

W skład systemu ESOK wchodzą: urządzenia kontroli dostępu (czytniki, bramki obrotowe; zamki elektroniczne, itp); sprzęt komputerowy (serwery; komputery; drukarki itp.); tablice informacyjne; zegary oraz oprogramowanie.

System przeznaczony jest dla obiektów sportowo rekreacyjnych takich jak baseny, sauny, siłownie, fitness, spa, hale sportowe, stadiony, lodowiska, korty tenisowe itp. System wspomaga ewidencję sprzedaży czyli naliczanie i rozliczanie wartości do zapłaty za wejście i czas pobytu na obiekcie oraz ułatwia zarządzanie obiektem.

Ewidencja sprzedaży odbywa się przy pomocy komputera z drukarką fiskalną. Klient wchodząc na obiekt uiszcza opłatę za jedną godzinę pobytu. W zamian otrzymuje swój identyfikator w postaci paska lub karty z transponderem. Po przejściu przez bramkę wejściową system rozpoczyna naliczanie czasu pobytu na obiekcie. Zakończenie naliczania następuje w momencie zwrotu identyfikatora i zamknięcia dokumentu sprzedaży przez personel przy kasie. Jeśli czas jaki klient spędził na obiekcie jest większy od czasu jaki wykupił przy wejściu (60 minut opłacone z góry) system dolicza dodatkową opłata (wg ustalonego cennika w obiekcie) za każda dodatkową minutę. Przy wyjściu klient otrzymuje paragon fiskalny.

System komputerowy ESOK to nie tylko kompleksowa obsługa klienta w ewidencji sprzedaży. System ESOK współpracuje z takimi urządzeniami jak elektroniczne tablice informacyjne, system zegarów z synchronizacją czasu, kołowrotki, bramy uchylne, zamki elektroniczne do szafek.

Nasza firma oferuje elektroniczne systemy obsługi klienta oparte na wysokiej jakości systemach informatycznych RAPID AQUA, RAPID ARENA oraz Virtualny Basen. Więcej na temat samego oprogramowania, jego architektury i specyfikacji mogą Państwo przeczytać w zakładce oprogramowanie w bocznym menu strony.