pakietProponowany przez nas pakiet administratorski to najszerszy i najbardziej efektywny z naszych zestawów. Zawiera on 6 produktów z linii Winternals Software – są to: ERD Commander 2000, Remote Recover, NTFSDOS Professional Edition, Disk Commander, NTRecover, NTLocksmith i Monitoring Tools zgromadzone w jednym pakiecie, dzięki któremu można sporo zaoszczędzić. Dzięki poleceniom przewidzianym na potrzeby specyficznych sytuacji utraty danych, ERD Commander Professional Edition usprawnia proces odzyskiwania utraconych lub zdekonfigurowanych instalacji Windows NT. Remote Recover pozwala uzyskać dostęp do „padniętych”, niestartujących systemów poprzez sieć i w ten sposób je naprawić. NTFSDOS Professional Edition umożliwia zapis/odczyt systemów plików NTFS poprzez MS-DOS w celu odzyskania danych. NTRecover to zaawansowane narzędzie do odzyskiwania martwego systemu Windows NT. NTLocksmith omija zabezpieczenia NT i pozwala na zmianę hasła Administratora. Dzięki Monitoring Tools można monitorować pliki i zapisywać czynności wszystkich urządzeń w całej sieci. Nasz Administrator’s Pak to kompletny zestaw do utrzymania twoich systemów.

Więcej informacji o poszczególnych produktach z zestawu Administrator’s Pak:

ERD Commander 2003 – nasz sztandarowy produkt, pozwala na uruchomienie martwego systemu dzięki wydajnej konsoli przy pomocy zestawu dyskietek startowych Windows NT/2000, CD-ROMu lub twardego dysku. Umożliwia kopiowanie lub edycję uszkodzonych plików, edycję archiwum, ustalanie parametrów bezpieczeństwa i wiele innych zadań. Oferuje pełen dostęp do całego nie dającego się uruchomić systemu.

Remote Recover – pozwala uzyskać dostęp do woluminów i plików unieruchomionego systemu Windows NT/2000 ze zdalnej lokalizacji. Remote Recover korzysta z sieci w celu udostępnienia dysków zdalnego, uruchomionego z dyskietki systemu, tak jakby zostały zainstalowane na twoim lokalnym systemie. Przy pomocy zwykłych narzędzi, jak na przykład Explorer, zyskujesz w ten sposób dostęp do plików zdalnego systemu i w ten sposób usuwasz problemy, odzyskujesz dane, a nawet pokrywasz całą sieć.

Disk Commander – pozwala zrekonstruować uszkodzone lub skasowane pliki, niezależnie od tego czy stały się niedostępne wskutek uszkodzenia, czy z winy użytkownika. Jeśli dojdzie do ataku wirusa lub nagłego wahania napięcia, które uszkodzą twój twardy dysk albo jeśli potrzebujesz odzyskać nieostrożnie skasowane pliki, potrzebujesz Disk Commandera. Dzięki niemu uratujesz nawet kluczowe pliki z dysków, które zostały ponownie sformatowane oraz naprawisz uszkodzone tabele partycji i sektory startowe.

NTRecover – NT Recover działa jak Remote Recover, ale zamiast z sieci korzysta z szeregowych połączeń kablowych. Jest idealnym narzędziem do odzyskiwania danych z systemu laptopów, gdzie sieciowe karty PCMCIA mogą być trudne do skonfigurowania.

NT Locksmith – Locksmith pozwala zmienić hasło administratorskie, kiedy poprzednie zostało zgubione lub zapomniane i działa także wtedy, kiedy nazwa konta Administratora została zmieniona. Locksmith to dodatek do Remote Recover lub NTRecover, w związku z tym, żeby z niego korzystać musisz wcześniej zakupić któreś z tych narzędzi.

Monitoring Tools – zestaw Monitoring Tolls to w istocie dwa narzędzia – Filemon i Regmon Enterprise Edition – służące do monitorowania systemu plików i rejestrów systemów opartych na Windows. Obejmują one swoim działaniem całą sieć i pozwalają zdalnie nadzorować systemy w całym przedsiębiorstwie. Dzięki nim w czasie rzeczywistym możesz kontrolować, jakie klucze rejestru i systemy plików są aktualnie wykorzystywane lub modyfikowane przez jakąkolwiek lub wszystkie aplikacje systemu. Przy pomocy Monitoring Tools możesz łatwo usuwać problemy powstałe z powodu błędów aplikacji wywołanych przez brakujące lub nieprawidłowe pliki albo błędne wartości w rejestrze.

Zamawiając zestaw Administrator’s Pak za 699 USD oszczędzasz aż 529 USD!